شرایط و ضوابط

استفاده شما از فروشگاه اینترنتی کالا خواب و سفارش كالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

 1. خرید کالا از فروشگاه اینترنتی کالا خواب بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
 2. خدمات و محتويات این فروشگاه براى استفاده شخصى و غير تجارى مشتریان عرضه شده است.
 3. مالکیت معنوی اطلاعات موجود در فروشگاه کالا خواب به فروشگاه کالا خواب متعلق است و هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت.
 4. هر گونه استفاده از محتويات فروشگاه اینترنتی کالا خواب فقط با اطلاع قبلی و اجازه کتبی مسئولین فروشگاه اینترنتی کالا خواب امکان پذیر می باشد.
 5. براى اخذ اجازه کتبی لطفا به يکی از روشهای ذکر شده در بخش "تماس با فروشگاه اینترنتی کالا خواب" با ما تماس بگيريد.
 6. نقل قول از محتويات فروشگاه اینترنتی کالا خواب برای پایگاه ها و وبلاگ های شخصی که منافع غیر تجاری را دنبال می کنند، با ذکر منبع مجاز است.
 7. كاربران متعهد هستند که در دسترسی به فروشگاه اینترنتی کالا خواب مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.
 8. كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحيح كامل را در پایگاه درج کنند. بديهي است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
 9. فروشگاه اینترنتی کالا خواب هيچ گونه مسئوليتي را در مورد کارکرد فروشگاه که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این پایگاه می باشند (همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غيره) نمی پذیرد.
 10. فروشگاه اینترنتی کالا خواب هيچ گونه مسئوليتي را در قبال محتويات سایتهایی که ارتباط به آنها به واسطه آگهی و یا لینک در فروشگاه اینترنتی کالا خواب شکل می گیرد، پذیرا نیست.
 11. تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی کالا خواب با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از اين ابزار صرفا برای ارسال و دريافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.
 12. فروشگاه اینترنتی کالا خواب هيچ گونه مسئوليتي را در قبال محتويات پیام های کاربران نمی پذیرد.
 13. تمام شرایط و خدمات فروشگاه اینترنتی کالا خواب برمبنای آخرین سیاستهای این شکل گرفته و تغییرات احتمالی این شرایط و خدمات در اخبار فروشگاه مندرج می گردد. برای اطلاع از آخرین شرایط و خدمات عضو شوید.
 14. ارتباط فروشگاه اینترنتی کالا خواب با کاربران فقط از طریق www.kalakhab.com بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) صورت می پذیرد.
 15. فروشگاه اینترنتی کالا خواب به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

© مالکیت معنوی محتويات فروشگاه اینترنتی کالا خواب شامل قانون حق تکثير مي باشد.
©
کليه حقوق محفوظ است. 1396 هجری خورشیدی

ارتباط مستقيم با کاربران
فروشگاه اینترنتی کالا خواب به دنبال رضايت کامل کاربران گرامی است.
اگر به هر دلیلی رضايت از كار ما حاصل نشده، لطفا مراتب را با پر کردن و ارسال فرم ارتباط به اطلاع ما برسانید.
ضمنا کاربران گرامی می توانند در هر زمان كه مايل باشند پرسشهای خود را به يکی از روشهای ذکر شده در بخش تماس با فروشگاه اینترنتی
کالا خواب برای ما ارسال و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایند.


شرائط و خدمات فروش کالا
از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی کالا خواب، به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.
فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در فروشگاه اینترنتی
کالا خواب درج نموده است.
فروشگاه اینترنتی
کالا خواب به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع سفارش دهنده می رساند.
ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود.
تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود.
مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر سفارش دهنده در فروشگاه اینترنتی
کالا خواب درج شده و فروشگاه اینترنتی کالا خواب به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا (از جمله هزینه های مربوطه)، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد.
در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.
در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از ارادهء او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.
در صورتی که تحویل کالا در مکان و موعد مقرر صورت نگیرد، خریدار حق مطالبهء ضرر و زیان ناشی از این تاخیر را خواهد داشت.