• تشک آدنیس مدل بادی بالانس BODY BALANCE مدل 200*160

خصوصیات تشک آدنیس بادی بالانس BODY BALANCE:

این تشک به همراه پد مازادش ارگونومی بیشتر کیفیت و خوابی راحت برای شما فراهم می سازد. کوالوفیل آلربان به کار رفته در این محصول اجازه رشد به مایت ، قارچ و باکتری را نمی دهد و با به کار رفتن پلاک HR قابلیت اولترا ارتوپدیکی به آن داده شده است.
تشک های PILLOWTOP با نقش خنک خود ، زودتر از دیگر محصولات مشابه با فرمولی معمولی محیط را خشک می کنند و تعادل و رطوبت بدن را مجددا برقرار می سازند.
فنر های منفصل پاکتی تقویت با آلیاژ بسیار قوی با قطر ۳ از جنس کربن با ۷ ناحیه فشاری مختلف ، تمامی ستون فقرات شما را در بر می گیرد . متمایز بودن این تشک با انواع دیگر تشک ها تعداد فنرهای آن می باشد که چندین برابر است.


نام کالابادی بالانس
مدلطبی فنری ارتوپدیک
نوع فنرمنفصل پاکتی
قطر تشک۲۷سانتی متر
گارانتی۹ سال
مونتاژ کشورایران
مشخصات

 

فنر لوله ای منفصل پاکتی (جدا از هم) فنر پرشده دارای استر دارای پارچه ۱۰۰ درصد پنبه ضد بو و صد عرق. آغشته به آلوورا گیاهی برای شادابی پوست دارای پد مموری ارگونومی ، کپسول تهویه هوا، دوفصل، مفتول ۷میل جهت قاب دور. ضد کمر درد دیسک و آرتروز. آنتی استرس و آلرژیک و باکتریال. نمد۴۰۰۰گرمی آسایش خواب بالا برای شما فراهم میسازد الیاف ورق ۲۵۰۰گرمی.


خصوصیات تشک
برند آدنیس
عرض تشک 160
نام تشک بادی بالانس
درجه سفتی نسبتا سفت
نوع تشک طبی-فنری
نوع فنر فنر منفصل (پاکتی)
دمای تشک خنک
مدل خوابیدن خواب به بغل, خواب به پشت
مناسب درمان کمر درد
مناسب وزن متوسط (70 کیلو‌گرم تا 90 کیلو‌گرم)

تشک آدنیس مدل بادی بالانس BODY BALANCE مدل 200*160

  • کد محصول: AdonisBalance
  • موجودی: 2 تا 3 روز دیگر
  • 0تومان


گزینه های در دسترس


برچسب ها: خرید تشک از نمایندگی, خرید تشک طبی با کیفیت, فروش تشک آدنیس, خرید آنلاین تشک, فروش تشک خوشخواب, فروش تشک رویا, خرید تشک