• تشک آدنیس مدل پرفورمنس PERFORMANCE سایز 200*180

خصوصیات تشک آدنیس پرفورمنس PERFORMANCE:

این تشک دارای فنرهای تقویت شده به همراه ۱۳ قطعه کمکی اسفنجی ارتوپدیک بوده و با داشتن تشکچه های اضافه با پلاک HR فشرده قابلیت اولترا ارتوپدیکی به آن داده شده است در ضمن کوالوفیل آلربان به کار رفته در این محصول ، اجازه رشد به مایت ، قارچ و باکتری را نمی دهد.
فنرهای دوبل منفصل پاکتی از جنس کربن ، با پنج منطقه مختلف آسایش بخشی تمام بدن شما را در بر می گیرد و با جدیدترین تدبیر های فناوری خواب خوبی را برای شما به ارمغان می آورد . رویه نرم با بافت ژرژه آن ، با توجه به زندگی سرشار از فشار روزمره ، سنجیده ترین تدبیر برای آسایش به بدن شما است. با تدبیر خنثی سازی الکتریسیته ساکن از بدن شما دور می شود و آرامش به آن باز می گردد. تشک پرفرمنس از تمام محاسنات آلوئه ورا برخوردار است و نیز دارای ویژگی آنتی آلرژی و آنتی باکتریال می باشد.

مشخصات فنی محصول جهت خرید تشک آدنیس مدل پرفورمنس PERFORMANCE

نام کالاپرفورمنس
مدلطبی فنری ارتوپدیک
نوع فنرمنفصل پاکتی
قطر تشک۲۸سانتی متر
گارانتی۱۰ سال
مونتاژ کشورایران
مشخصات

 

فنر لوله ای منفصل پاکتی (جدا از هم) فنر پرشده دارای استر دارای پارچه ۱۰۰ درصد پنبه ضد بو و صد عرق. دارای پد مموری ارگونومی با پلاکHR لاتکسی ۵سانتی متر با طول عمر بالا، کپسول تهویه هوا، دوفصل، مفتول ۷/۵میل جهت قاب دور. ضد کمر درد دیسک و آرتروز. آنتی استرس و آلرژیک و باکتریال. نمد۴۰۰۰گرمی آسایش خواب بالا برای شما فراهم میسازد و آغشته به آلوورا.


خصوصیات تشک
برند آدنیس
عرض تشک 180
نام تشک پرفورمنس
درجه سفتی سفت
نوع تشک طبی-فنری
نوع فنر فنر منفصل (پاکتی)
دمای تشک خنک
مدل خوابیدن خواب به پشت
مناسب درمان کمر درد
مناسب وزن سنگین (90 کیلو‌گرم به بالا)

تشک آدنیس مدل پرفورمنس PERFORMANCE سایز 200*180

  • کد محصول: AdonisPerformance
  • موجودی: 2 تا 3 روز دیگر
  • 0تومان


گزینه های در دسترس


برچسب ها: خرید تشک از نمایندگی, خرید تشک طبی با کیفیت, فروش تشک آدنیس, خرید آنلاین تشک, فروش تشک خوشخواب, فروش تشک رویا, خرید تشک