سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در فروشگاه اینترنتی کالا خواب:
فروشگاه اینترنتی کالا خواب تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که فروشگاه اینترنتی کالا خواب از کاربران سایت جمع آوری می کند.
این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران فروشگاه اینترنتی کالا خواب را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها:
شما با ثبت نام در فروشگاه اینترنتی کالا خواب مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی٬ ایمیل و … را در اختیار فروشگاه اینترنتی کالا خواب قرار می دهید.
در ادامه فعالیت در فروشگاه اینترنتی کالا خواب و تقاضا برای ثبت سفارش٬ شما نیاز به اضافه کردن مشخصات آدرس خود و تلفن های تماس خواهید داشت.
شما پس از ورود به فروشگاه اینترنتی کالا خواب٬ به عنوان کاربر فروشگاه اینترنتی کالا خواب شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها٬ پرداخت ها و اطلاعات فردی شما در اختیار فروشگاه اینترنتی کالا خواب خواهد بود. لازم به ذکر است که این موارد تنها موارد مورد استفاده در فروشگاه اینترنتی کالا خواب نخواهد بود.
فروشگاه اینترنتی ونوس اطلاعاتی از قبیل IP شما٬ اطلاعات کوکی ها و صفحات مشاهده شده توسط شما را نیز نگهداری خواهد کرد.
از اینگونه اطلاعات تنها در موارد تبلیغاتی و یا تحویه محتویات متناسب با شما استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان ها و افراد غیر از فروشگاه اینترنتی کالا خواب قرار نخواهد گرفت.
فروشگاه اینترنتی کالا خواب اطلاعات شما را اجاره نخواهد داد بجز در مواردی که شما از قوانین منعکس شده در بخش شرایط و ضوابط تخطی نموده و شاکی نسبت به عملکرد شما وجود داشته باشد.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی:

  1. شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب من تغییر داده و ویرایش کنید.
  2. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت فروشگاه اینترنتی کالا خواب وارد کرده اید.
  3. حساب شما توسط شما قابل حذف شدن از سیستم نمی باشد و تنها توسط مدیریت امکانپذیر است.

محدودیت دسترسی به اطلاعات:

  1. فروشگاه اینترنتی کالا خواب دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارمندانی که ارتباط مستقیم با کاربران دارند٬ دسترسی به کلیه اطلاعات خواهند داشت.
  2. کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده های فروشگاه اینترنتی کالا خواب نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم ها و روش های پیشرفته شده است.
  3. کلیه اطلاعات مربوط به سیستم فروشگاه اینترنتی کالا خواب در زیرساخت های محافظت شده و در مکان های امن نگهداری می شوند.
  4. امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما٬‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم فروشگاه اینترنتی کالا خواب را داده باشیم.
  5. در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی٬ درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.